fbpx

Efektywne kampanie

e-mail marketingowe

zgodne z RODO!

Efektywność
Mail generowany w momencie logowania na pocztę.

Personalizacja
Dzięki skutecznym szablonom dynamicznym.

Niższe koszta
Rozliczaj się w CPC za przeklik w maila.

Dynamiczne e-maileto wiadomości, których zawartość odpowiada szukanym przez użytkownika informacjom. Co znaczy, że jeśli ktoś z odwiedzających trafił na podstronę z ofertą dotyczącą masażu gorącymi kamieniami, ale nie sfinalizował zakupu, to w wiadomości wyślemy mu informacje, które mogą go do tego zachęcić.

Wysyłamy e-maile w odpowiednim czasieNasz system wyróżnia się tym, że wysyła maila dopiero wtedy, gdy użytkownik jest online, dzięki czemu rośnie prawdopodobieństwo, że odczyta wiadomość.

W czym tkwi przewaga mailGO?Całość komunikacji z systemem mailGO odbywa się bazując na pliku cookies pochodzącym z przeglądarki klienta. Użytkownik dostaje wiadomość jako pierwszą z treścią dopasowaną do jego zainteresowań, dzięki czemu przykuwa jego uwagę.

Dlaczego warto?Wykorzystując mailGO klienci płacą jedynie za powrót użytkownika na swoją stronę. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wyświetlanie reklam, bądź otwarcia maili. Stały CPC, w mailGO gwarantujemy niezmienną cenę kliknięcia przez cały czas trwania kampanii.

Prosta integracja
opierająca się na kilku nieskomplikowanych krokach.

1. Wklej kod trackingowy na stronę.2. Dodaj feed produktowy w formacie XML.

3. Poczekaj na wygenerowanie reklam.

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach,przygotujemy ofertę, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania!

 

Skontaktuj się z nami