• Poczuj siłę naszej personalizacji!

  Przygotujemy rozwiązanie dla Twojego biznesu, zobacz jak działamy.

Book Free Appointment

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Adres WWW

Numer telefonu

Treść wiadomości

Platforma GO.PL to zbiór nowoczesnych i prostych w obsłudze narzędzi marketingowych, który pomogą Ci rozwinąć Twój biznes.

Dzięki nim Twoje przekazy reklamowe będą precyzyjnie dopasowane do potrzeb poszczególnych klientów, co znacząco podniesie ich skuteczność..

Możesz kierować swoje reklamy na określone domeny i kategorie, do wybranych osób, wykorzystując remarketing i system personalizacji.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI GO.PL

REMARKETING ICON

REMARKETING

Korzystając z prostej w obsłudze platformy, zyskujesz dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych, dzięki którym znacząco podniesiesz skuteczność podejmowanych działań reklamowych i zwiększysz zwrot z inwestycji.

MAICON

MARKETING AUTOMATION

Nasz system umożliwia monitorowanie zachowania każdego użytkownika, który wszedł na Twoją stronę. Czego efektem jest lista wszystkich wykonanych przez niego kroków. Wiemy co dokładnie robił i kiedy był na stronie poprzednio.

GO.PL umożliwi Ci indywidualne dotarcie do klientów

GO.PL to pierwszy w Polsce otwarty i w pełni automatyczny system do dynamicznego remarketingu produktowego oraz audience buyingu. Wykorzystujemy technologię RTB przez co oferujemy dotarcie do konkretnego użytkownika, a nie grupy użytkowników odwiedzających dany serwis. Rozwijamy zaawansowane algorytmy rekomendujące konkretne produkty. Jeżeli użytkownik odwiedził sklep, który korzysta z technologi GO.PL to nasz system obliczy jakie są szanse na zakup konkretnego produktu. Na podstawie zachowań użytkownika w sklepie internetowym zostanie przeprowadzona analiza, aby pokazać reklamy, produktów, których w obecnej chwili dany użytkownik potrzebuje. Nie tylko pomagamy przekonać nieprzekonany, ale również aktywujemy niekupujących oraz wspieramy up-selling i cross-selling. Nasz zasięg to cała DoubleClick by Google i iBillboard (w tym Goldbach Audience) oraz inni dostawcy powierzchni reklamowej.

Załóż konto już dziś!

 • Katarzyna Niedzielska

  Doceniam GO.PL za proste warunki współpracy, pomoc i indywidualne podejście. Dzięki Marketing Automation docieramy precyzyjnie do klientów, z kolei RTB pozwala nam zmienić użytkownika w klienta. Wielki plus za niestandardowe rozwiązania, wsparcie i doradztwo.

  Katarzyna Niedzielska

  - Kierownik Działu Marketingu
 • MARCIN JANCZEWSKI

  GO.PL wyróżnia indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Dzięki nim korzystamy z retargetingu dynamicznego dostosowanego do naszej branży i sukcesywnie podnosimy osiągane dochody.

  MARCIN JANCZEWSKI

  - CEO&Co-founder, drtusz.pl
 • ADAM CZURYŁO

  Automatyzacja działań marketingowych w oparciu o rekomendacje produktów pozwoliła lepiej zmonetyzować ruch w naszym sklepie. To właśnie dzięki GO.PL w prosty sposób docieramy do tych osób, na których najbardziej nam zależy.

  ADAM CZURYŁO

  - Director e-commerce, OryginalneButy.pl
 • MARCIN STAŃDO

  Współpracujemy z GO.PL od samego początku powstania platformy. Przejrzystość, prostota obsługi systemu, wsparcie ze strony zespołu, a przede wszystkim wysoka skuteczność powodują, że nasza współpraca stale się poszerza.

  MARCIN STAŃDO

  - Sales & Account director
 • PAWEŁ PASZKOWSKI

  Współpraca z GO.PL to przede wszystkim wysokiej jakości doradztwo oraz sprawna komunikacja. Umiejętności interpersonalne w połączeniu z niezwykle skutecznymi i efektywnymi narzędziami tworzą doskonały mix marketingowy.

  PAWEŁ PASZKOWSKI

  - Dyrektor Generalny, bdsklep.pl

Zaufali nam :

Newsletter

Zapisz się, jesteśmy fajni.