Biuletyn GO.PL

25 lipca 2019

Biuletyn GO.PLJest nam niezmiernie miło, że możemy się z Wami podzielić kolejną dobrą wiadomością- właśnie wydaliśmy pierwszy numer naszego internetowego biuletynu 

Już jakiś czas temu wpadliśmy na pomysł wydania czegoś w rodzaju internetowego czasopisma. Miało ono poruszać zagadnienia związane z remarketingiem, eCommerce oraz pracą platformy GO.PL. Po konsultacjach doszliśmy do wniosku, że temat jest ciekawy i warto się podjąć jego realizacji. Opracowaliśmy założenia, przygotowaliśmy materiały i ruszyły prace nad pierwszym numerem biuletynu eCommerce GO.PL.  

I oto jest.  

Biuletyn będzie traktował przede wszystkim o wydarzeniach, w których braliśmy udział, nowościach, które przygotowujemy dla naszych klientów, innowacyjnych narzędziach oraz nowatorskich rozwiązaniach.  

Pierwsze wydanie jest wyjątkowe, ponieważ zawiera podsumowanie zarówno pierwszego jak i drugiego kwartału 2019 roku. Kolejny numer ukaże się już w październiku z podsumowaniem III części roku, czyli miesięcy lipiec, sierpień oraz wrzesień.  

Liczymy na to, że spodoba Wam się ten format. Mamy świadomość, że to początek drogi, niemniej pierwszy krok udało nam się postawić.  

Biuletyn GO.PL można pobrać pod tym linkiem: go.pl/biuletyn

Marketing

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania, przygotujemy ofertę!

Kontakt