GO.PL i kampanie remarketingowe dla rynku finansowego.

02 sierpnia 2019

Go.pl dla sektora finansowegoZ narzędzi GO.PL możesz korzystać niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz swój sklep bądź stronę internetową.

Dzisiaj chcemy pokazać przykłady kampanii przeprowadzonych przez nas dla szeroko pojętego rynku finansowego. Tym samym chcemy zachęcić do współpracy wszystkich, którzy prowadzą swoją działalność w tej branży i chcą wprowadzić do swoich działań remarketing. "Rynek finansowy (ang. financial market) – rynek, na którym w danej gospodarce przeprowadzana jest wymiana kapitału i kredytu, umożliwiająca międzysektorowy przepływ środków pozwalających podmiotom mającym przejściowy deficyt na czasowe pozyskanie środków, a podmiotom mającym wolne środki – na ich czasowe korzystne zagospodarowanie.”*

Nie będziemy jednak szczegółowo omawiać rynku finansowego, a zajmiemy się takimi jego składowymi jak instytucje pożyczkowe, mennice oraz sklepy i antykwariaty numizmatyczne.

Instytucje pożyczkowe, pożyczki pozabankowe dla osób fizycznych i przedsiębiorstw od kilku lat zyskują na popularności. W przeciwieństwie do banków, firmy pożyczkowe nie zwracają dużej uwagi na historię kredytową. Wśród konsumentów prym wiodą pożyczki online i pożyczki pod zastaw.

Mennice zajmują się sprzedażą złota, srebra oraz diamentów inwestycyjnych, insygniów i symboli narodowych, pamiątkowych medali oraz pieczęci.

Sklepy i antykwariaty numizmatyczne natomiast oferują akcesoria kolekcjonerskie oraz skup i sprzedaż monet i banknotów zarówno polskich jak i zagranicznych.

Do naszych klientów należą między innymi: Mennica Kapitałowa, Mennica Staropolska, Pozyczkaplus.pl oraz SMART POŻYCZKA.

W kampaniach dla wyżej wspomnianych klientów wykorzystaliśmy narzędzia: rtbGO, mailGO, similarGO.

Użytkownikom stron i sklepów internetowych naszych klientów wyświetlaliśmy:

dynamiczne banery reklamowe

Go.pl dla sektora finansowego

statyczne banery reklamowe

GO.pl dla sektora finansowego

tematyczne banery reklamowe związane z różnego rodzaju świętami i wydarzeniami

Go.pl dla sektora finansowego

statyczne wiadomości mailowe

Go.pl dla sektora finansowego

dynamiczne wiadomości mailowe

Go.pl dla sektora finansowego

reklamy Native Ads

GO.pl dla sektora finansowego

Jeżeli więc prowadzisz podobny do wyżej wspomnianych biznes i chcesz korzystać z narzędzi remarketingowych zostaw swoje dane w poniższym formularzu, a na pewno nasz sprzedawca się z Tobą skontaktuje i zaproponuje Ci ciekawe rozwiązania.


  • Šmid W. (2012). Boss leksykon, wydawnictwo Dr Lex, Kraków, s. 471
Marketing

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania, przygotujemy ofertę!

Kontakt