Koniec wakacji, koniec lenistwa...

28 sierpnia 2019

Koniec wakacji GO.pl...czas wracać do szkoły i pracy.  

Już za kilka dni rozpocznie się wrzesień, dla większości moment powrotu do pracy, szkoły, za chwilę także na studia. To zazwyczaj czas, w którym zbieramy już nową energię, by tworzyć projekty, realizować zadania, spełniać swoje obowiązki.  

Wrzesień to również dobry moment na “wznowienie” swojego biznesu internetowego po tak zwanym sezonie ogórkowym, bo jak wiadomo, lato to dla większości firm czas przestoju.  

Po za takimi interesami jak biura podróży, hotele czy restauracje, inne biznesy narzekają na spadek ruchu na stronie czy zmniejszoną liczbę zamówień. Wysokie temperatury, ładna pogoda nie sprzyjają e-handlowi, bo jedyne o czym wtedy myślimy to plaża, leżaki i kolorowe drinki.  

Teraz więc będzie dobry moment, aby “ruszyć z kopyta” i znowu zacząć sprzedawać. Zdecydowanie pomoże w tym remarketing, czyli reklamy, które trafiają do osób odwiedzających daną stronę, ale niedokonujących żadnych zakupów. 

Jakie wyróżniamy narzędzia remarketingowe? 

Dodatkowo możesz pozyskać nowy ruch na stronę za pomocą narzędzia similarGO, a informacje o nim będą pod tym linkiem: https://go.pl/similar-audience/ 

Podpowiemy także jak skonfigurować swoją pierwszą kampanię: 

https://go.pl/konfiguracja-pierwszej-kampanii/ 

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości można się z nami skontaktować na support@go.pl. 

My także się mobilizujemy, wypoczęci i pełni energii oraz nowych pomysłów wracamy po urlopach do pracy, więc chętnie we wszystkim pomożemy.  

Mamy nadzieję, że dzięki Wam będziemy mieć dużo obowiązków oraz zleceń i wspólnie będziemy tworzyć fajne kampanie reklamowe. ? 

Marketing

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania, przygotujemy ofertę!

Kontakt