Sezon letnich wyprzedaży 2019 TRWA!

29 lipca 2019

Summer SalesW drugiej połowie czerwca rozpoczął się długo wyczekiwany przez wszystkich smart shopperów* sezon letnich wyprzedaży. Sklepy, zarówno stacjonarne jak i internetowe, zalała fala klientów poszukujących największych produktowych perełek. Jednak koniec lipca i początek sierpnia to czas, kiedy w sklepach można skorzystać z pogłębionych obniżek w ramach sezonowych przecen.  

*Smart shopping to zjawisko społeczne, które coraz bardziej dotyczy konsumentów na całym świecie, w tym także w Polsce. Oznacza robienie zakupów w sprytny, inteligentny sposób.  Największym sprzymierzeńcem smart shopperów jest Internet, ponieważ z każdego miejsca jesteśmy w stanie sprawdzić cenę, komentarze, składy produktów, a także zapoznać się z opinią innych osób. Wiemy, jak filtrować dane, by uzyskiwać najlepsze wyniki, gdzie szukać kodów rabatowych oraz specjalnych okazji. Coraz mniej jesteśmy wyczuleni na sztuczne promocje, które kuszą szumnymi sloganami. 

Sierpień to najlepszy moment na to, żeby pogłębić obniżki swoich produktów. To również ostatni dzwonek dla tych, którzy chcą rozpocząć wyprzedaż w swoim sklepie, a jeszcze tego nie zrobili. To również ostatnia chwila na uruchomienie swojej kampanii reklamowej i dotarcie do klientów ze swoją ofertą.  

Pamiętaj, że wyprzedaże trwają tylko do połowy września. Nie przegap okazji na zwiększenie swojej sprzedaży. ?  

Jeżeli jeszcze nie uruchomiłeś kampanii remarketingowej, możesz wciąż to zrobić. Zarejestruj się na user.go.pl i utwórz swoją kampanię.  

O tym jak stworzyć swoją pierwszą kampanię przeczytasz tutaj: https://go.pl/blog/kampania-remarketingowa-krok-po-kroku/. 

Na najczęściej pojawiające się pytania w trakcie tworzenia swojej pierwszej kampanii odpowiedzieliśmy natomiast tutaj: https://go.pl/faq/ 

Powodzenia.  

Marketing

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania, przygotujemy ofertę!

Kontakt