Success Stories, czyli opis realizacji kampanii klientów GO.PL

19 lipca 2019

Success Stories.GO.plCase Studies czy tak jak w naszym przypadku Success Stories to świetny pomysł na opowiadanie o własnych kompetencjach i efektach pracy. Dzięki nim pokazujemy jak w praktyce wykonujemy swoje zadania i tworzymy kampanie remarketingowe dla naszych klientów.  

Co to jest Case Study?  

Case study lub inaczej studium przypadku to najprościej rzecz ujmując opis realizacji. Za pomocą tej formy opowiadamy, jakie było nasze zadanie, jak do niego podeszliśmy, jakie napotkaliśmy problemy, jak je rozwiązaliśmy i jakie uzyskaliśmy efekty. 

Z czego składają się nasze Success Stories? 

Po pierwsze z opisu branży i działalności klienta, dla którego stworzone jest case study. Po drugie z wyzwań z jakimi zmagaliśmy się podczas tworzenia kampanii. Po trzecie z realizacji działań. Po czwarte z efektów pracy i w końcu z komentarza naszego klienta.  

W jakim celu tworzymy Success Stories? 

Przede wszystkim dla naszych przyszłych klientów. Chcemy pokazać, że kampania przeprowadzona dla firmy działającej w podobnej branży przyniosła zadowalające efekty. Nie chcemy opowiadać, że jesteśmy najlepsi. Wolimy pokazać to na rzeczywistym przykładzie. ? 

W Twoje ręce oddajemy więc zakładkę https://go.pl/success-stories/, gdzie znajdziesz Success Stories naszych klientów. A może chcesz abyśmy wspólnie stworzyli taki dokument z opisem kampanii przeprowadzonej w GO.PL dla Twojej firmy? Wystarczy, że zostawisz kontakt do siebie, a na pewno się odezwiemy.  

Marketing

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania, przygotujemy ofertę!

Kontakt