Partnerzy

Zostań certyfikowanym partnerem GO.PL

Załóż Konto

Współpraca zatwierdzona certyfikatem.

Od wielu lat współpracujemy z agencjami SEO/SEM i agencjami marketingowymi z całej Polski i Europy. Naszymi klientami są największe firmy reklamowe działające w Internecie.

Chcesz do nas dołączyć?

Miano partnera GO.PL to dowód zaufania i wskazówka dla klientów o kompetencji, rzetelności, stabilności i doświadczeniu Twojej firmy.

Zdobądź status certyfikowanej agencji i dołącz do bazy naszych partnerów.

Razem możemy więcej.

Partnerzy


Sempai jest jedną z czołowych agencji SEO/SEM w Polsce. Od ponad 15 lat pomaga swoim klientom osiągać jak najwyższe zyski ze sprzedaży online. Świadczy swoje usługi w zakresie Google Ads, Facebook Ads, SEO, analityki internetowej i optymalizacji konwersji a także content marketingu.

Zarządza ponad 300 kontami w Google ADS, prowadzi high performance campaigns, głównie dla klientów z wysoce konkurencyjnego segmentu e-commerce.

Pracownicy firmy SEMPAI stawiają na długofalowe relacje, bo jak sami mówią: “to zawsze najbardziej opłaca się dla wszystkich stron. Klienci dzięki długotrwałej, konsekwentnej optymalizacji osiągają większe zyski ze sprzedaży online, natomiast my – możliwości elastycznego testowania i wyciągania wniosków.”Sempai

NetArch sp. z o.o.

ul. Dobrego Pasterza 13/6

31-416 Kraków

tel. (12) 398 78 04, (12) 398 78 00

tel. kom. 511 367 704

biuro@sempai.pl

www.sempai.pl


Agencja Kerris działa na rynku od 8 lat. W czym czasie zdążyła przeprowadzić 350 projektów w 12 krajach. Tworzy strategie, realizuje kampanie i dostarcza usługi z zakresu digital marketingu oraz nowych technologii. Posiada 4 biura w tym jedno w Londynie.

W swoim portfolio grupa Kerris posiada między innymi: Porsche, BNP Paribas, Uber, Jatomi Fitness oraz Lexus’a.

Są firmą doświadczoną, elastyczną i o wysokich kompetencjach. Obsługują zarówno duże marki, startupy, jak i małe, lokalne firmy.Kerris

Kerris Group sp. z o.o.

Jana Pawła II al. 27

00-867 Warszawa

tel. +48 22 378 28 38

biuro@kerrisgroup.com

kerrisgroup.com


MaxROY.agency i SprawnyMarketing.pl to dwa brandy większej grupy, która od lat szkoli i prowadzi działania w zakresie marketingu internetowego. Nasz cel to stałe podnoszenie jakości obsługi i wiedzy, którą możemy podzielić się z naszymi partnerami.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że marketing internetowy nie jest łatwy, a firmy zajęte swoją działalnością często nie mają czasu na tego typu działania. W efekcie 80% firm upada w pierwszym roku działania. Jak temu zaradzić, wyjść na nowe rynki i zanotować zwrot z inwestycji? Tutaj pojawiamy się MY - MaxROY.agency. Powiedzieć, że marketing to nasza pasja, to nic nie powiedzieć. Działamy od 13 lat i doskonale znamy rynek, który przecież współtworzyliśmy. Razem ze SprawnyMarketing.pl jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji marketingu internetowego.


Jak podchodzimy do naszej pracy?


Całościowo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepsze wyniki przynoszą działania wielokanałowe. Dlatego z powodzeniem żenimy SEO z Content Marketingiem, Social Mediami, Google Ads z GO.pl i Analityką. Dzięki takiemu podejściu doprowadzimy klienta do Twoich produktów/usług: typowymi reklamami Google Ads, GO.pl Remarketingiem, tekstem poradnikowym, wysoką pozycją w wyszukiwarce czy też social mediami. Swoje podejście przetestowaliśmy w praktyce – i to w tej z prawdziwego zdarzenia – na projektach polskich i europejskich.Maxroy

MaxROY.agency

ul. Słowackiego 57B

60-521 Poznań

tel. 882 041 091

maxroy.agency


3Mindset to firma, która aspiruje do roli partnera dla swoich klientów. Nasz model funkcjonowania opiera się o rzetelne, pełne zaangażowania działanie skupione na budowaniu wartości naszych Partnerów.

Swoją pracą dajemy pewność, stabilizację i realną współpracę. Nasi pracownicy stają się Waszymi pracownikami. Dbamy o najwyższy standard obsługi i kompetencje

Jesteśmy nową siłą, siłą jakości i spokoju.


Dbamy skutecznie o:

- Kampanie reklamowe linków sponsorowanych

- Google Ads

- Reklamy Social Media

- Pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach

- Kompleksowe wsparcie działalności sklepów internetowych

- Usługi analityczne związane z aktywnością internetową

- Kampanie Real Time Bidding3dmindset

3Mindset Sp. z o.o.

ul. Zagórze 6a/2

61-112 Poznań

tel. 791 380 275

3mindset.pl


Agencja performance marketingu, która skupia się przede wszystkim na osiągnięciu mierzalnych wyników dla swoich Klientów. Jesteśmy nastawieni na uzyskanie pożądanych efektów w postaci konkretnych aktywności odbiorców na stronach naszych Klientów.Microads

microAds

ul. Świętokrzyska 30/63

00-116 Warszawa

tel. +48 608 151 856

biuro@microads.pl

microads.pl


Agencja performance marketingu, która skupia się przede wszystkim na osiągnięciu mierzalnych wyników dla swoich Klientów. Jesteśmy nastawieni na uzyskanie pożądanych efektów w postaci konkretnych aktywności odbiorców na stronach naszych Klientów.

Strategia Marki to Kompleksowe i nowoczesne działania w oparciu o prawdziwy proces kreacji. Strategiczne myślenie i doskonałe umiejętności projektowe. Szczegółowe analizy działań korzystające z wyrafinowanych i nowoczesnych narzędzi marketingowych i świetnego brandingu. Wszystkie działania oparte są o holistyczne podejście do biznesu przy współpracy z ekspertami w swoje dziedzinie.Microads

StrategiaMarki.pl

ul. 3 Maja 68/19

41-800 Zabrze

tel. kom. 793 514 403

kontakt@strategiamarki.com

strategiamarki.com

Co mówią o nas

Nasi klienci osiągają świetne wyniki z platformą GO.PL, gwarantujemy, że Ty osiągniesz podobne rezultaty lub lepsze

Doceniam GO.PL za proste warunki współpracy, pomoc i indywidualne podejście. Dzięki Marketing Automation docieramy precyzyjnie do klientów, z kolei RTB pozwala nam zmienić użytkownika w klienta.Wielki plus za niestandardowe rozwiązania, wsparcie i doradztwo.
GO.PL wyróżnia indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Dzięki nim korzystamy z retargetingu dynamicznego dostosowanego do naszej branży i sukcesywnie podnosimy osiągane dochody.
Współpracujemy z GO.PL od samego początku powstania platformy. Przejrzystość, prostota obsługi systemu, wsparcie ze strony zespołu, a przede wszystkim wysoka skuteczność powodują, że nasza współpraca stale się poszerza.

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania, przygotujemy ofertę!

Kontakt