Back to school!

20 sierpnia 2019

GO.PL

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a to najwyższy czas na przygotowanie wyprawki. My jednak podejdziemy dzisiaj do tego tematu w nieco inny sposób.  

Koniec sierpnia i początek września, dla większości z nas oznacza powoli kończące się urlopy.  Dodatkowo, dla dzieciatych- powrót do szkoły. Posiadacze pociech w wieku szkolnym i przedszkolnym w panice dokupują jeszcze ostatnie podręczniki, zeszyty, długopisy, flety (?!).  

 

Sklepy prześcigają się w wymyślaniu nowych, “chwytliwych” haseł promocyjnych. 

Wyprawka idealnie skompletowana do nowego roku szkolnego! Przygotuj się na pierwszy dzwonek! U nas znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria od piórnika do mebli w pokoju ucznia! Przygotuj się na rozpoczęcie roku w modnym stylu! Przygotuj się na powrót do szkoły po wakacjach!  

Tego typu sloganami sklepy i ich właściciele próbują przekonać rodziców i opiekunów dzieci szkolnych i przedszkolnych do zrobienia zakupów właśnie u nich. Sklepy internetowe zwiększają wysyłkę newsletterów, SPAMU, wyświetlają swoje reklamy Adwords w gigantycznych ilościach.  

Ale czy to przyniesie oczekiwany sukces? Przyciągnie klientów?  

Naszym zdaniem lepszym pomysłem będzie wykorzystanie nienachalnego remarketingu. No bo po co zalać reklamami i tak zestresowanych i poirytowanych już rodziców? 

Wystarczy, że do swoich działań włączysz narzędzie mailGO, które wysyła wiadomość mailową do osób, które były na Twojej stronie, ale nie dokonały zakupu lub porzuciły produkty w koszyku i nie zostawiły do siebie adresu e-mail. Wiadomość zostanie wysłana w momencie logowania się na skrzynkę pocztową przez użytkownika, a Ty zapłacisz tylko w chwili kliknięcia w reklamę. 

Dla Ciebie to niedroga forma trafienia do klienta, a dla klienta brak dodatkowych nerwów związanych z zasypywaniem go reklamami.  

Marketing

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania, przygotujemy ofertę!

Kontakt