mailGO

Efektywne remarketingowe kampanie e-mail zgodne z RODO

Załóż Konto

Efektywność

Mail generowany w momencie logowania na pocztę

Personalizacja

Dzięki skutecznym szablonom dynamicznym

Niższe koszta

Rozliczaj się w CPC za przeklik w maila

Co to jest mailGO?

mailGO to system wysyłki dedykowanych emaili do osób, których adresów nie posiadasz. Nasz klient nie zbiera adresów email, wysyłka następuje przez bazy partnerów: Onet, Interia, Google

Możesz wysyłać informacje o promocjach, kody rabatowe, lub dynamiczne produkty, które klient oglądał na Twojej stronie. Oczywiście istnieje też funkcja odzyskiwania porzuconego koszyka

Łatwa integracja, posiadamy gotowe wtyczki min. do Shoppera, Clickshop, Prestashop, Magento, Woocommerce

Dlaczego mailGO jest tak skuteczny

Nasi klienci notują nawet 3-krotny wzrost liczby zamówień

Tworzymy dynamiczne e-maile

To wiadomości, których zawartość odpowiada szukanym przez użytkownika informacjom. Co znaczy, że jeśli ktoś z odwiedzających trafił na podstronę z ofertą dotyczącą masażu gorącymi kamieniami, ale nie sfinalizował zakupu, to w wiadomości wyślemy mu informacje, które mogą go do tego zachęcić.

Wysyłamy e-maile w odpowiednim czasie

Nasz system wyróżnia się tym, że wysyła maila dopiero wtedy, gdy użytkownik jest online, dzięki czemu rośnie prawdopodobieństwo, że odczyta wiadomość.

mailGO zawsze na górze

Email z systemu mailGO wyświetla się zawsze na górze skrzynki odbiorczej użytkownika dzięki czemu przykuwa jego uwagę, dodatkowo treść wiadomości jest dopasowana do zainteresowań użytkownika co znacznie zwiększa CTR i zaangażowanie.

Czytelny system rozliczeń

Klienci mailGO płacą jedynie za powrót użytkownika na swoją stronę. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wyświetlanie reklam, bądź otwarcia maili. Stały CPC, w mailGO gwarantujemy niezmienną cenę kliknięcia przez cały czas trwania kampanii.

Prosta Integracja

Opierająca się na trzech nieskomplikowanych krokach

  1. WKLEJ

    kod trackingowy na stronę

  2. DODAJ

    feed produktowy w formacie XML

  3. PATRZ JAK ROŚNIE LICZBA ZAMÓWIEŃ W TWOIM SKLEPIE

Co mówią o nas

Nasi klienci osiągają świetne wyniki z platformą GO.PL, gwarantujemy, że Ty osiągniesz podobne lub lepsze rezultaty!

Doceniam GO.PL za proste warunki współpracy, pomoc i indywidualne podejście. Dzięki Marketing Automation docieramy precyzyjnie do klientów, z kolei RTB pozwala nam zmienić użytkownika w klienta.Wielki plus za niestandardowe rozwiązania, wsparcie i doradztwo.
GO.PL wyróżnia indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Dzięki nim korzystamy z retargetingu dynamicznego dostosowanego do naszej branży i sukcesywnie podnosimy osiągane dochody.
Współpracujemy z GO.PL od samego początku powstania platformy. Przejrzystość, prostota obsługi systemu, wsparcie ze strony zespołu, a przede wszystkim wysoka skuteczność powodują, że nasza współpraca stale się poszerza.

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania, przygotujemy ofertę!

Kontakt