RTBGO

Zamień odwiedzających w kupujących!

Załóż Konto
98 %
Wizyt w e-sklepie nie kończy się transakcją.
75 %
Koszyków zostaje porzuconych.
58 %
Użytkowników twierdzi, że oferty mijają się z ich oczekiwaniami.

Technologia GO.PL

umożliwia wyświetlanie reklam użytkowników, którzy w określonym czasie odwiedzili Twoją stronę.

Dzięki współpracy z wieloma wydawcami posiadamy powierzchnię na wszystkich największych portalach www w Polsce. Pozwala nam to na dotarcie do całego polskiego internetu.

Ponieważ system GO.PL wyświetla reklamy dla ludzi, którzy uprzednio wyrazili zainteresowanie Twoją marką, każde dodatkowe wyświetlenie zwiększa szanse, że ten klient dokona zakupu.

Łatwa integracja, posiadamy gotowe wtyczki m.in. do platformy Shopper, Clickshop, Prestashop, Magento, Woocommerce.

Czym jest rtbGO?

Retargeting

Korzystając z prostej w obsłudze platformy, zyskujesz dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych, dzięki którym znacząco podniesiesz skuteczność podejmowanych działań reklamowych i zwiększysz zwrot z inwestycji.

Co to jest RTB?

To model zautomatyzowanego zakupu powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym w modelu aukcyjnym. W momencie kiedy użytkownik odwiedza witrynę internetową, która uczestniczy w aukcji, system licytuje powierzchnię, którą widzi użytkownik.

W czym tkwi przewaga RTB?

Siłą RTB jest personalizacja przekazu reklamowego. Twoja reklama może pokazywać się np. wyłącznie osobom z wybranego miasta. Dodatkowo, możesz emitować ją w dokładnie określonym czasie, co znacznie podnosi efektywność działań.

Dlaczego warto?

Dzięki temu modelowi, reklama staje się niezwykle precyzyjna, nienachalna i co najważniejsze, efektywna. Staranna analiza zachowania użytkowników strony, pozwala na późniejsze wysyłanie komunikatów reklamowych bazujących na tym, co przeglądali.

Dynamiczne reklamy

Indywidualnie dostosowana reklama, która może prezentować zarówno rekomendowane produkty, jak i spersonalizowany rabat, w pełni dopasowany do aktualnych zainteresowań użytkownika.

Precyzyjne targetowanie

Zdecyduj gdzie będzie wyświetlać się Twoja reklama. Możesz wskazać konkretne domeny (ponad 200 000) lub skupić się na zasięgu regionalnym. Dostosuj również warunki wyświetlania się (odpowiednia godzina, ilość dni po wizycie etc).

Prosta Integracja

Opierająca się na kilku nieskomplikowanych krokach

  1. WKLEJ

    kod trackingowy na stronę

  2. DODAJ

    feed produktowy w formacie XML

  3. POCZEKAJ

    na wygenerowanie reklam

Co mówią o nas

Nasi klienci osiągają świetne wyniki z platformą GO.PL, gwarantujemy, że Ty osiągniesz podobne rezultaty lub lepsze

Doceniam GO.PL za proste warunki współpracy, pomoc i indywidualne podejście. Dzięki Marketing Automation docieramy precyzyjnie do klientów, z kolei RTB pozwala nam zmienić użytkownika w klienta.Wielki plus za niestandardowe rozwiązania, wsparcie i doradztwo.
GO.PL wyróżnia indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Dzięki nim korzystamy z retargetingu dynamicznego dostosowanego do naszej branży i sukcesywnie podnosimy osiągane dochody.
Współpracujemy z GO.PL od samego początku powstania platformy. Przejrzystość, prostota obsługi systemu, wsparcie ze strony zespołu, a przede wszystkim wysoka skuteczność powodują, że nasza współpraca stale się poszerza.

Skontaktuj się z nami

Opowiemy Ci o konkretach, przedstawimy narzędzia, zaproponujemy rozwiązania, przygotujemy ofertę!

Kontakt